TPH-SA
promuj swój biznes w sieci!

Edukacja

Język polski online dla obcokrajowców
>> Polish Dream


Jesteś z Rosji i przyjechałeś do Polski na kilka miesięcy? A może na dłużej, a nawet na stałe i szukasz tutaj pracy? Zdecydowanie nauka języka polskiego to coś, w co powinieneś zainwestować. Sprawdź ofertę szkoły Polish Dream, która jest na tyle rozbudowana, że z pewnością znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Jedną z częściej wybieranych opcji jest język polski online (польский язык онлайн). Nie musisz tracić czasu na dojazdy, spotykać się z innymi uczestnikami kursu ani stać w korkach i denerwować się, czy zdążysz na zajęcia. Wystarczy, że znajdziesz wygodne miejsce, będziesz mieć dostęp do Internetu i możliwość korzystania z komunikatorów Skype, Zoom lub Google Meet. Nie wychodząc z domu, masz możliwość nauki języka polskiego online, korzystając z wiedzy i doświadczenia nauczycieli z pasją. To dzięki nim będziesz mieć możliwość prowadzenia bezpośrednich rozmów w języku polskim, dzięki którym nauczysz się akcentu, wymowy i wielu praktycznych . . .


Adres:
Ruska 2
50-079 Wrocław
dolnośląskie

Zdaj prawo jazdy pod okiem najlepszych instruktorów z Kielc
>> U Sławka - Szkoła Jazdy


Planujesz zrobić prawo jazdy? Kielce to miasto, w którym szukasz odpowiedniej szkoły, która przygotuje Cię do egzaminu państwowego? Wybierz rozsądnie i mądrze, czyli postaw na firmę z doświadczeniem i skutecznymi metodami nauczania. Sprawdź koniecznie firmę "U Sławka - Szkoła Jazdy", która istnieje na rynku od roku 1995. Przez ten czas nabyła sporego doświadczenia, ma na koncie mnóstwo wyszkolonych kandydatów na kierowców i sporą liczbę zatrudnionych instruktorów nauki jazdy. Kursanci mogą dzięki temu wybrać dla siebie odpowiedniego nauczyciela i dopasować godziny nauki do swoich potrzeb i możliwości. Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy i Kielce to miasto, w którym mieszkasz lub do którego masz po prostu blisko, to koniecznie zainteresuj się tym, co ma do zaoferowania firma "U Sławka - Szkoła Jazdy". Wszelkie potrzebne informacje znajdują na stronie internetowej, która działa pod adresem uslawka.com. To tam znajdziesz ofertę, cennik, instruktorów, jakich masz do wyboru oraz dane teleadresowe.


Adres:
Poleska 44
25-325 Kielce
świętokrzyskie

Angielski dla firm we Wrocławiu - postaw na rozwój swojego biznesu!
>> The Dream


Chcesz poznać szkołę, która oferuje skuteczny angielski dla firm? Wrocław to siedziba szkoły The Dream, która z powodzeniem od wielu lat prowadzi kursy dla firm. Z oferty możesz skorzystać online lub stacjonarnie. Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników, to nie czekaj i skorzystaj z oferty tej wrocławskiej szkoły. Twoi pracownicy będą stopniowo poznawać język branżowy, dzięki czemu łatwiej im będzie porozumiewać się z zagranicznymi klientami. Jest to zdecydowanie korzyść dla nich, jak i dla ciebie! Twoja firma będzie mogła się rozwijać również na zagranicznych rynkach. Zadbaj o rozwój swojego biznesu, wysyłając pracowników na angielski dla firm. Wrocław nie jest siedzibą twojej firmy? Nic straconego, ponieważ szkoła The Dream oferuje też kursy online. Są one tak samo skuteczne jak kursy stacjonarne. Nie zastanawiaj się więc i wejdź na stronę internetową, która działa pod adresem thedream.com.pl - sprawdź ofertę, grafik kursów oraz cennik. Z pewnością . . .


Adres:
Ruska 2
50-079 Wrocław
dolnośląskie

Najnowsze recenzje


tphsa.pl
MobiWEB Arts / 2024